piątek, 18 lutego 2011

Przywoływanie lazurowego lata

Ceramika artystyczna, którą tu prezentujemy jest autorskim dziełem artystek ze Śląska i Zagłębia. Tak anonsują swoją pracę autorki tych wyjątkowych przedmiotów: "Polski projekt, polskie rękodzieło, niepowtarzalny charakter". Proces twórczy obejmuje zarówno pomysł, projekt, jak i ręczne wykonanie zgodne z wszelkimi regułami ceramicznego rzemiosła. Wszystkie wyroby dostępne są w 28 kolorach szkliw. Zachęcamy naszych Klientów do przyjrzenia się tym pieczołowicie i z pasją wykonanym przedmiotom, ale także do składania zamówień na oryginalną i niepowtarzalną ceramikę o charakterze indywidualnym i okazjonalnym: ślubne prezenty, podziękowania dla gości weselnych, pamiątki Chrztu Św., I Komunii Św., emblematy, wizytówki firmowe, statuetki, rocznicowe pamiątki. Zapraszamy do współpracy, zachęcamy do zakupów!

9 komentarzy:

  1. Świetnie, że rzemieślniczki tworzą przedmioty mające mają jakiś rodzaj śląskiego kolorytu: w kolorach? klimacie? a ze zdjęcia wybieram śpiącego konika - w sam raz dla jakiegoś rycerza. gratuluję asortymentu!

    OdpowiedzUsuń
  2. for beginners like me need a lot of reading and searching for information on various blogs. and articles that you share a very nice and inspires me .

    OdpowiedzUsuń