piątek, 11 maja 2012

I urodziny Nowego Roździenia! Zapraszamy!

Już w ten weekend Galeria Nowy Roździeń świętuje swoje pierwsze urodziny! Serdecznie zapraszamy - będzie sporo atrakcji i dużo pyszności!
Od piątku do niedzieli odbywać się będzie wernisaż prac studentów Akademii Sztuk Pięknych, gdzie można będzie podziwiać talenty i pasję młodych artystów. Zapraszamy na poziom –01.
W tym samym czasie odbywać się będzie prezentacja firmy ogrodniczej Ogrody Drama. Do Państwa dyspozycji przez cały weekend będą architekci krajobrazu oraz ogrodnicy.
Dla swoich Klientów Galeria Nowy Roździeń przewidziała także kupony rabatowe –20% na zakup roślin oraz –10% rabatu na projekty! Zapraszamy na bezpłatne konsultacje i porady specjalistów, taka okazja może się nie powtórzyć!
12 maja w sobotę odbędzie się koncert wybitnej, młodej wokalistki, która umili Państwu czas spędzony w Galerii. Przez cały dzień będą Państwo mogli relaksować się przy świetnej muzyce.
Ponadto wszystkie sklepy przygotowały wyjątkowe rabaty! Również Galeria Niczego Sobie! Meble prestiżowych marek, ekskluzywne materiały dekoracyjne, produkty wykończenia wnętrz oraz wyszukane dodatki tylko w ten urodzinowy weekend w promocyjnych cenach! Serdecznie zapraszamy do Galerii Nowy Roździeń w ten wyjątkowy, urodzinowy weekend!

4 komentarze: